Підтримка України під час збройної агресії Російської Федерації

Увесь світ може повстати супроти всіх тих людей, які намагаються вбити невинних. Не можна вагатися ані на мить. Якщо хтось не може протистояти такій атаці чи піддати це осудові, то вони ще не стали людьми…

Шрі Матаджі, 22 вересня 2001 року

Ми живемо у надзвичайно трудний і відповідальний час для всього людства. Із 24 лютого 2022 року, з моменту брутального повномасштабного вторгнення Росії на територію нашої держави, Україна перебуває в центрі подій на планетарному рівні.

Безумовно, усі ми усвідомлюємо, що це час боротьби не просто демократії з тиранією, - це час боротьби добра зі злом, час, коли все лихо з людських істот виходить на видноту, щоб бути знищеним раз і назавжди!

Ненависть і тероризм, до яких удаються росіяни щодо українського народу, по своїй суті є проявом геноциду, і це немає виправдань. Ми усі з болем у серці переживаємо те, що відбувається на теренах нашої батьківщини.

Якщо ви не любите своєї батьківщини, то ви ні на що не здатні.

Шрі Матаджі

З початком військової агресії Росії проти України 2014 року, а потім і повномасштабного вторгнення немало сахаджа йогів захищає Вітчизну. Частина з них перебуває на передовій в найбільш гарячих місцях лінії фронту.

Завдяки ініціативі українських та закордонних йогів розгорнуто волонтерську діяльність для фінансового/матеріального забезпечення військових, так само й цивільних, що опинилися в складній ситуації. Так уже було зібрано понад 180 тисяч євро допомоги підрозділам, котрі боронять Україну на різних ділянках лінії фронту, й цивільним, які потребують допомоги.

Приклад засновниці Сахаджа Йоги Шрі Матаджі, яка особисто брала участь у визвольному русі за незалежність Індії, вселяє у всіх нас віру в те, що наш внесок у перемогу України (чи то захист на бойовищі, а чи волонтерство й чи будь-яка інша роль) - є важлива “цеглинка” у розбудові міцного підмур’я для майбутнього процвітання українського народу. І передовсім - духовного процвітання, про яке неодноразово говорила Шрі Матаджі!

Так само ми висловлюємо подяку усім народам, які підтримують українців словами й діями: теплим прийомом і опікою над біженцями, матеріальною допомогою, зброєю, лікуванням поранених; а також за готовність допомогти в повоєнному відновленні нашої держави. Адже сьогодні українці не лише боронять свою державу - вони стоять на захисті майбутнього всього людства!

На сьогодні одним із найбільших викликів для кожної людини, хоч би де вона була, є збереження психологічної стійкості й боротьба зі стресом. Сахаджа йога - це унікальний інструмент, який допомагає віднайти душевну й духовну рівновагу в цей надзвичайно складний час. Усе це почувають на собі тисячі людей, що практикують Сахаджа Йогу в Україні та світі.

Stand with Ukraine. Мисткиня - Марічка Владимир