Тонка система людини

Кожна людина крім фізичного тіла має складну енерго-інформаційну систему. Вона формується ще в утробі матері. Коли зародок дитини повністю сформований (2-3 місяці розвитку), промінь Всепроникаючої Енергії Всесвіту входить через тім’ячко в мозок. Оскільки мозок наш має призматичну форму, енергія переломлюється в 4 різні канали, які відповідають чотирьом аспектам нервової системи:

парасимпатична нервова система;

ліва симпатична нервова система;

права симпатична нервова система;

центральна нервова система (вона є зв`язуючою ланкою з об’єктивністю, тому не розглядається).

З лівої та правої півкулі головного мозку навхрест формується два енергетичні канали, які утворюють симпатичну нервову систему.

З вершини мозку тонка енергія спускається вздовж хребта. Так виникає центральний канал, якому відповідає парасимпатична нервова система. Залишок енергії згортається спіраллю в кісточці Сакрум як енергія Кундаліні. Мільйони найдрібніших енергетичних часток, що циркулюють в усьому нашому тілі, зосереджуються в центрах, що звуться Чакрами. На санскриті “чакра” - це колесо. Таку назву вони отримали тому, що в цих точках енергетичний потік обертається з певною частотою за годинниковою стрілкою. Це обертання нагадує галактичний рух планет, кожна з яких обертається ще й навколо власної осі. Сім основних чакр розташовані вздовж хребта. Кожна з них з’єднана з трьома енергетичними каналами і має свою трубку в Наді (канал).

Дізнатися детальніще про чакри та Кундаліні.