Корпоративні заняття

Працівники зі зниженим рівнем стресу, підвищеною увагою та відчуттям задоволеності сприяють успіху будь-якої компанії чи організації. Сахаджа Йога - чудовий спосіб, який допоможе покращити динаміку вашої команди та підвищити її продуктивність.

Через російську агресію проти України тепер практично немає людини, яка б не потребувала психологічної підтримки. Негативні події та новини, ризик попасти під обстріли для тих, хто залишився на Батьківщині, - це реалії сьогодення. Саме тому, як ніколи до цього, медитація за методикою Сахаджа Йоги може стати для ваших працівників надзвичайно актуальним інструментом, який посприяє зменшенню стресу та допоможе продовжувати повноцінне та збалансоване життя в нових реаліях.

Переваги медитації за методикою Сахаджа Йоги:

Управління стресом

Непередбачувані ситуації на роботі, що вимагають негайної уваги, підвищують рівень стресу та тривоги. Незнання того, як виконувати робочі завдання, може викликати у співробітників страх і невпевненість. Практика регулярної медитації вчить нас, як зберігати спокій, шукати ідеї і допомагає у залагодженні будь-яких ситуацій.

Впевненість у собі

Медитація допомагає нам проводити самоаналіз і краще пізнавати себе. Коли ми краще усвідомлюємо самих себе, у нас формується більша певність у собі. Це покращує міжособистісні стосунки з колегами та керівництвом.

Лідерство

Щоб керувати групою людей, потрібні різні навички. Медитація допомагає розвинути такі лідерські якості, як сміливість, креативність, критичне мислення, емоційний інтелект, самосвідомість, соціальна обізнаність і здатність позитивно впливати на інших.

Терпимість

Коли ви стикаєтеся з проблемами, негативна реакція погіршує ситуацію. Терпіння та розвинутий емоційний інтелект допомагають нам реагувати на ситуацію та ясно оцінювати її, що спонукає обирати ефективні рішення. Медитація розвиває в нас терпіння і толерантність. Завдяки регулярній медитації природним способом розвивається емоційна врівноваженість індивідуума, що допомагає піддержувати покладну та конструктивну атмосферу в команді.

Усі заняття адаптуються до ваших потреб

Повідомте нас, що вам потрібно для вашої організації, і ми пристосуємо сеанси медитації та майстер-класи відповідно до ваших потреб.

Усі сесії та майстер-класи безоплатні

Тривалість і повторюваність занять і семінарів залежатимуть від ваших вимог. Це може бути одне заняття, декілька або курс із регулярними заняттями.

Якщо ви бажаєте організувати онлайн- чи офлайн-програму або семінар у своїй організації, будь ласка, зв’яжіться з нами.