Енергетичні канали

Самореалізація дає можливість людині сприйняти сокровенні знання про власну енергетичну систему.

Крім фізичного тіла, яке ми бачимо, у всіх нас є енергетична система, так зване «тонке тіло». Саме стан тонкої системи (тонкого тіла) людини визначає наше самопочуття, наш настрій, ставлення до інших людей та до себе і, нарешті, наш життєвий шлях.

Лівий канал (мовою санскрит - "Іда наді") відповідає за енергію бажання. Цей канал проходить по лівій стороні людського тіла (вздовж хребта). Він пробуджує емоції і формує суперего на правій стороні мозку. Він являє собою емоційний інтелект людини. Лівий канал називають Місячним каналом і він керує нашою інтуїцією, образним мисленням та минулим.

Правий канал, або “Пінгала наді” - це канал фізичної та ментальної активності. Його ще називають Сонячним каналом. Він об’єднує чоловічі якості, такі як аналіз, суперництво, активність, планування, лінійне мислення тощо і пов’язаний з майбутнім.

Центральний канал (“Сушумна наді”) сприяє нашій еволюції, духовному сходженню. Саме по ньому енергія Кундаліні піднімається, щоботримати (відновити) свій зв'язок із Первинною Енергією, яка все створила.

Енергетична система людини також керує роботою внутрішніх органів. Тому, якщо людина навчиться діагностувати свої енергетичні центри та канали і збалансовувати їх, вона зможе запобігати різним захворюванням та більш ефективно вирішувати проблеми зі здоров’ям. На наших безкоштовних заняттях ви можете оволіти технікою самодіагностики та балансування тонкої системи.

Уздовж хребта розміщені сім основних чакр (на санскриті “чакра” - означає “колесо”). Завдяки їхній енергії існує наше фізичне тіло, проявляються емоції та активізується наша ментальна діяльність.