"Усім важливо мати знання про своє коріння. Сахаджа Йога дозволяє кожній людині стати для себе персональним учителем". — Шрі Матаджі

Сахаджа Йога — унікальний метод активізації природних життєвих сил людини та медитації, що його розробила видатна особистість сучасності Нірмала Шрівастава (Шрі Матаджі). В основі даного методу — пробудження тонкої енергії Кундаліні, що її від народження має кожна людина. Цей процес, відомий під назвою Самореалізація.

В перекладі із санскриту, “саха” - означає “з”, “разом”, “джа” - означає “вроджений”. “Йога” - “союз", із Всепроникною енергією Всесвіту ("ха" - означає "енергія").

Практика Сахаджа Йоги запускає процеси внутрішньої трансформації й допомагає людині оволодіти методами боротьби зі стресом, досягти внутрішньої рівноваги й цілості, дає людині розуміння своєї духовної суті.

Сьогодні Сахаджа Йогу практикують тисячі людей у майже 100 країнах світу.

10 причин розпочати медитацію за методикою Сахаджа Йоги:

  1. Медитувати легко. Вам не потрібно витрачати роки життя далеко в горах, тижнями сидіти в цілковитій ізоляції та тиші, “купувати” спеціальні мантри, носити спеціальний одяг тощо. Медитація - це стан, який ми можемо досягнути спонтанно й легко - все відбувається природним чином.
  2. Цим може займатися будь-хто. Сахаджа Йогу може практикувати будь-яка людина незалежно від віку, професії, поглядів чи віросповідань. Медитацію за методикою Сахаджа Йоги активно використовують на державній службі, в бізнес-структурах, школах, університетах, медичних закладах, а також в реабілітації військових та їхніх сімей.
  3. Це безоплатно. За медитацію не потрібно платити. Немає ніяких зобов’язань чи прихованих платежів. Усі заняття проходять безплатно завдяки волонтерам, які практикують Сахаджа Йогу на постійній основі та мають багаторічний досвід проведення таких курсів.
  4. Медитуйте будь-де. Медитувати можна будь-де: вдома, на природі, в громадському транспорті чи офісі. Не важливо, у якій країні ви перебуваєте, - завжди наявна можливість приєднатися до онлайн-медитацій або відвідати заняття поблизу в одному з міст, де є центри Сахаджа Йоги.
  5. Відчуйте ефект одразу. Навіть перший досвід медитації дає відчутний результат: розслаблення, зменшення напруги, зняття стресу, заспокоєння та умиротворення. Завдяки техніці медитації за принципами Сахаджа Йоги можна подолати панічну атаку, що нині є особливо актуальним для українців.
  6. Це має сенс. Все, що ви вивчите на наших заняттях, має важливе значення. Навіть, якщо ви раніше нічого не чули про медитацію і чакри, відвідавши наші курси, вам усе стане зрозумілим. Як тільки ви дізнаєтеся, що таке медитація, то це одразу сприйматиметься легко, природньо і комфортно.
  7. Станьте самі собі вчителем. Методика Сахаджа Йоги навчає нас самодіагностики й регуляції власного вібраційного стану та дозволяє самостійно визначати свій шлях та розвиток. Сахаджа Йога - це унікальний досвід, який дозволяє нам щораз поглиблювати медитацію, інтроспектувати, ставати кращою версією себе!
  8. Вижити в мінливому світі. Починаючи з повномасштабного воєнного вторгнення Росії в Україну, 24 лютого 2022 року, наше життя стало таким непередбачуваним і нестабільним, що багатьом людям стає важко справитися з цими викликами. Заняття Сахаджа Йогою допомагають управляти стресом, нормалізувати свій психоемоційний стан та подолати депресію.
  9. Збалансувати своє життя. Досить медитувати навіть 10-15 хвилин на день. Саме ви формуєте свій ритм і темп. Регулярна медитація за методикою Сахаджа Йоги допоможе вам: краще зосереджувати увагу та підвищити ефективність на роботі або в навчанні, посилити емоційний інтелект, покращити фізичне здоров’я та ін.
  10. Почувати себе краще. Тут немає жодної помилки! Щоразу, коли ви практикуєте медитацію, ви відчуваєте себе набагато краще. Кожного разу, коли ви медитуєте, навіть ваші рідні відчувають ефект. Адже ваше відчуття гармонії, рівноваги, спокою та впевненості випромінюються назовні! Так ми робимо цей світ кращим!