Онлайн та офлайн курси

Сьогоднішній світ непередбачуваний. Війна в Україні триває з 2014 року, але 24.02.2022 року життя більшості українців безповоротно змінилося. Багатьом з нас важко насолоджуватися основними елементами життя, такими як здорові сімейні стосунки, дружба, спорідненість громади/команди, міцне здоров’я, творчість, краса природи тощо.

Турбота про себе ще ніколи не була такою важливою. Як нам натиснути кнопку паузи й дати собі можливість оцінити, де ми зараз та як у нас справи? Проста відповідь - медитація за методикою Сахаджа Йоги.

Переваги Сахаджа Йога медитації: медитація допомагає зупинити безперервну діяльність розуму, дає глибокий спокій і умиротворення. Ми починаємо краще розуміти себе та бачити, які зміни ми можемо зробити, щоб зміцнити своє психічне та фізичне здоров’я і досягти емоційного благополуччя, щоб покращити якість нашого життя. Медитація — це більше, ніж просто самоусвідомлення.

Приєднуйтеся до наших щотижневих занять онлайн, які відбуваються кожної суботи о 10:30 за Київським часом!

Телефон для довідок: +38(095) 937-82-73, +38(068) 076-89-84 (Ірина).

На наших заняттях ми навчимо вас техніки медитації за методикою Сахаджа Йоги та поділимося порадами, як покращити ваше самопочуття й вести повноцінне збалансоване життя.

Усі заняття проводяться безоплатно!

Орієнтовний час одного заняття - 1,5 год.

Якщо ви хочете навчитися медитації та дізнатися більше про наші онлайн та офлайн курси, будь ласка, зв'яжіться з нами.