Шрі Матаджі про Сахаджа Йогу

Сахаджа Йога дозволяє нам відчути всепроникливу Божественну енергію, мов прохолодний вітерець, як описано в усіх релігіях і духовних традиціях світу,

Шрі Матаджі

Засновниця Сахаджа Йоги Шрі Матаджі багато років вивчала людину, шукаючи спосіб розкрити її духовний потенціал. 5 травня 1970 року під час медитації на березі моря в Нарголі, в Індії, вона відчула пробудження своєї внутрішньої первісної енергії. Тоді Шрі Матаджі зрозуміла, що настав час зробити цей досвід і знання доступними для всіх людей. Знала вона й те, що цей досвід не можна нікому накидати, що кожен повинен вирішувати для себе, хоче він цього чи ні. Вона почала – спочатку локально, а згодом глобально – пропонувати людям Cамореалізацію, пробудження тонкої внутрішньої енергії, відомої як Кундаліні, на своїх безоплатних публічних лекціях.

Шрі Матаджі трансформувала життя багатьох людей. Протягом більш як 40 років вона подорожувала різними країнами і давала відкриті лекції. І не лише зробила можливим передавати безцінний досвід пробудження внутрішньої енергії Кундаліні, а й навчила техніки медитації, що доконче потрібно для підтримки цього досвіду і добробуту людей.